Szybka pożyczka przez Internet – podczas wakacji jak znalazł!
Szybka pożyczka

Wakacje są czasem beztroski i odpoczynku. Jednocześnie są też okresem, kiedy nie chcemy martwić się o finanse. Nagminnie zdarza się, że podczas urlopu wydajemy więcej niż powinniśmy. Co robić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzi szybka pożyczka przez Internet.

Ratunek dla wakacyjnego budżetu

Możliwość zaciągnięcia pożyczki przez Internet jest doskonałą opcją - również na wakacjach. Jest ona dostępna niezależnie od tego czy spędzamy urlop w kraju, czy za granicą. Pozwala szybko i bez zbędnych komplikacji, najczęściej przy użyciu samego dowodu osobistego, sięgnąć po dodatkowe środki finansowe. Nie ma więc różnicy czy fundusze potrzebne są na atrakcyjną wycieczkę fakultatywną, czy też na wymyślne pamiątki. Pożyczka gotówkowa przez Internet będzie idealnym rozwiązaniem na każdą z tych potrzeb.

Prosta pożyczka przez Internet

Jak to zrobić? Wystarczy wybrać interesujący nas bank i na jego stronie internetowej znaleźć odpowiedni formularz. Jest to wniosek, który pozwoli bankowi zweryfikować naszą zdolność kredytową i zaoferować konkretny produkt bankowy, na przykład pożyczkę gotówkową. Jest to o tyle łatwe, że w przypadku większości pożyczek przez Internet, wystarczy jedynie podać dane z dowodu osobistego. Na ich podstawie bank sprawdza scoring BIK i podejmuje wstępną decyzję kredytową. To daje natomiast podstawy do złożenia właściwego wniosku o pożyczkę gotówkową i ubiegania się o konkretną kwotę. Warto przy tym wiedzieć, że historia BIK również wpływa na to, jakiej wysokości pożyczkę gotówkową możemy otrzymać.

Szybka pożyczka przez Internet

Niewątpliwą zaletą pożyczki przez Internet jest szybkość, z jaką ten produkt bankowy jest dostarczany kredytobiorcy. Banki prześcigają się oferując coraz krótszy czas realizacji - od momentu zatwierdzenia wniosku, do przelania pieniędzy na konto kredytobiorcy. W obecnej chwili zupełnym standardem jest 15-minutowy czas oczekiwania na wpłynięcie środków z pożyczki gotówkowej na konto. A jeśli dodać do tego wyjątkowo prosty formularz, który należy wypełnić przed podpisaniem umowy kredytowej, to zyskujemy dodatkową oszczędność czasu.

PARTNERZY:
Zdolność kredytowa Kredyt studencki Kalkulator kredytowy XTB - Puls Biznesu XTB